SZKOLENIE JAK ZROZUMIEC PARTNERA

JAK ROZMAWIAĆ Z KOBIETĄ I JAK ROZMAWIAĆ Z MĘŻCZYZNĄ

 Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy ty i twój partner, współpracownik, szef, ojciec, matka, syn, córka, itp. mówią rzeczywiście tym samym językiem? Najprawdopodobniej nie !

Mężczyźni mówią po męsku , a kobiety mówią, zgadliście - w sposób kobiecy . Wrodzone różnice płci i oczekiwania ,różnice w wychowaniu wpływają na nasze zachowanie i nasz styl  komunikacji Możesz  wątpić, że płeć jest naprawdę ważne w komunikowaniu  się ze sobą, jednak różnica między mężczyznami i kobietami jest chyba najbardziej oczywistym, widocznym  i dramatyczny podziałem   naszego gatunku.

Niestety w naszym nowoczesnym społeczeństwie jest często uważane za "niepoprawne politycznie",  wskazywanie tej różnicy. 

Mężczyźni i kobiety są równe, ale nie są takie same !
Kluczowe zagadnienia:• Zrozumienie różnic w stylach komunikacji między kobietami i mężczyznami• Uświadom sobie, o co należy się zapytac  przed rozpoczęciem jakiejkolwiek rozmowy 


• Dowiedz się, jak uniknąć największych błędów które  można dokonać podczas rozmowy z mężczyzną / kobietą ( zarówno w biurze jak i w sypialni ľ

    
Czy wciążkochasz glęboko swojego partnera ?
    
Czy nadal go lubisz?
    
Czy komunikujecie się słabo i rozwiązujecie  swoje konflikty nieefektywnie?
    
Chcesz wiedzieć, co sprawia, że ​​twój partner szczęśliwy?
    
Chcesz dowiedzieć się, co mąż i żona potrzebują od siebie, aby wywołać uczucie miłości?Dowiedz się, jak zakochać się na nowo i utrzymac tą milość. Uświadom sobie wzajemne potrzeby emocjonalne .Jeśli jesteś osobą samotną

    
Popraw swoje umiejętności komunikacyjne z każdym człowiekiem w życiu (ojciec, syn, współpracownika, szefa)
    
Dowiedz się, jak się oprzeć większości mężczyzn,kobiet
    
Dowiedz się, czy pocałowałaś/eś złą żabe, czy też może nawet żabe psychopate
 Mój  innowacyjny i skuteczny sposób radzenia sobie z mężczyznami doprowadziły mnie do sukcesu w zdominowanym przez mężczyzn świecie.Wysluchiwałam wiele skarg męzczyzn i kobiet  na temat płci przeciwnej i przez lata rozwinęlam swiadomość odrebności naszych sposobów myslenia i komunikacji.


 Jakie są fantazje mężczyzn i kobiet ?

Czy mężczyżni boją sie mocnych i dominujących kobiet ?
Dlaczego tak wiele malżeństw kończy sie rozwodem?
Jaki emocjonalny klimat jest w Twoim związku ?Czy wiesz jakie są jego jej potrzeby ?
Co jest tak naprawde atrakcyjne i pociągające w kobietach ? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy ty i twój partner, współpracownik, szef, ojciec, syn, itp. mówią  w rzeczywistości tym samym językiem?Czy wiesz jakie sa najwieksze  błędy kobiet  kiedy rozmawiają z ludźmi?
Co myślą ludzie ?
Sex -dlaczego boimy się o nim rozmawiać ?
Związek marzeń
Moja Misja:


Zapewnienie pozytywnych, twórczych i pełnych miłości rozwiązań przynoszących  więcej miłości i intymności .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz